BARNESVILLE XC MEET JR. HIGH
Overall Finish List
September 02, 2021
Results By Miles of Smiles Timing Services
BOYS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Ayden Graham UNION LOCAL 571 7 M 11:18.32 5:39/M
2 Ryker Willis BARNESVILLE 427 8 M 11:20.58 5:40/M
3 Blake Horan ST CLAIRSVILLE 546 8 M 13:01.68 6:31/M
4 Emmitt Slevin SHENANDOAH 507 7 M 13:14.83 6:37/M
5 Brody Perzanowski UNION LOCAL 574 7 M 13:32.54 6:46/M
6 Calvin Robbins UNION LOCAL 575 7 M 13:38.28 6:49/M
7 Jeff Bolon UNION LOCAL 570 7 M 13:38.58 6:49/M
8 Treyton Heitz SHADYSIDE 500 8 M 13:47.47 6:54/M
9 Camden Judge ST CLAIRSVILLE 543 7 M 13:57.84 6:59/M
10 Ryder Dlesk LINSLY 477 7 M 14:02.83 7:01/M
11 Trey Goddard ST CLAIRSVILLE 542 7 M 14:40.35 7:20/M
12 Ethan Stritz SHENANDOAH 509 8 M 14:52.79 7:26/M
13 Xander Davis ST CLAIRSVILLE 541 7 M 15:03.75 7:32/M
14 Tyler Harris ST CLAIRSVILLE 545 8 M 15:20.83 7:40/M
15 Charlie Grant UNION LOCAL 572 7 M 15:49.96 7:55/M
16 Carson Johnson BARNESVILLE 426 8 M 16:14.36 8:07/M
17 Saylor Robinson BRIDGEPORT 442 8 M 16:28.33 8:14/M
18 Jamison Tullius SHADYSIDE 499 7 M 16:42.83 8:21/M
19 Trenton Meyer UNION LOCAL 576 8 M 17:10.33 8:35/M
20 Brock Higginbotham ST CLAIRSVILLE 584 7 M 17:36.33 8:48/M
21 Anderson Kocher UNION LOCAL 573 7 M 18:19.28 9:10/M
22 Samuel Cameron ST CLAIRSVILLE 540 7 M 20:24.75 10:12/M
23 Luke Marling ST CLAIRSVILLE 544 7 M 20:33.50 10:17/M
GIRLS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Cassidy Horan ST CLAIRSVILLE 520 7 F 14:40.75 7:20/M
2 Mallory Brake RIVER 489 8 F 14:51.28 7:26/M
3 Chloe Meholovitch SHADYSIDE 492 7 F 15:05.52 7:33/M
4 Lydia Fuchs BARNESVILLE 406 8 F 15:27.77 7:44/M
5 Olivia McKeever ST CLAIRSVILLE 526 8 F 16:22.53 8:11/M
6 Kane Flanagan ST CLAIRSVILLE 524 8 F 16:35.78 8:18/M
7 Sophie Carpenter BARNESVILLE 402 7 F 17:10.67 8:35/M
8 Joplin Flowers ST CLAIRSVILLE 518 7 F 17:14.51 8:37/M
9 Hannah Grady ST JOHN CENTRAL 559 8 F 17:53.40 8:57/M
10 Ireland McGee BARNESVILLE 403 7 F 18:11.78 9:06/M
11 Ava Poe ST CLAIRSVILLE 527 8 F 18:23.36 9:12/M
12 Ella Nugent BARNESVILLE 407 8 F 18:30.21 9:15/M
13 Katie Brocklehurst ST CLAIRSVILLE 523 8 F 18:32.78 9:16/M
14 Bella Padilla ST CLAIRSVILLE 521 7 F 19:02.35 9:31/M
15 Ella Fulton ST CLAIRSVILLE 519 7 F 19:08.21 9:34/M
16 Sidney Wallace ST CLAIRSVILLE 529 8 F 20:16.72 10:08/M
17 Brooklyn Freshwater BARNESVILLE 405 8 F 20:17.22 10:09/M
18 Abigail Brocklehurst ST CLAIRSVILLE 517 7 F 20:26.92 10:13/M
19 Annabea Bartyzel ST CLAIRSVILLE 516 7 F 20:31.20 10:16/M
20 Bella Russel BUCKEYE LOCAL 446 8 F 21:09.78 10:35/M
21 Cora Sweeney LINSLY 466 8 F 21:21.40 10:41/M
22 Natalie Burkhart BARNESVILLE 401 7 F 22:37.43 11:19/M
23 Samantha Jarrett ST CLAIRSVILLE 525 8 F 26:45.57 13:23/M