VISION FOR VETS 5K
Overall Finish List
May 18, 2012
Results By Miles of Smiles Timing Services http://www.smileymiles.com
5K
Total
Place Name City Bib No Age Gend Age Group Time Pace
1 Justin Boggs Alliance OHIO 1724 29 M ***** 25-29 16:48.10 5:25/M
2 BRANDON PASVANIS Youngstown OH 2102 20 M ***** 20-24 17:17.30 5:35/M
3 Trevor Popielec Youngstown OHIO 1940 26 M ***** 25-29 17:38.50 5:41/M
4 Jason Martin Hookstown PA 1920 19 M 1 15-19 17:54.30 5:46/M
5 Brian Wilson Columbiana OHIO 1979 30 M 1 30-34 18:14.60 5:53/M
6 Matt Marlowe Warren OHIO 1919 20 M 1 20-24 19:05.90 6:09/M
7 Kevin Guthrie Struthers OHIO 1773 37 M 1 35-39 19:41.00 6:21/M
8 Thomas Macri Edinburg PA 1917 52 M ***** 50-54 19:53.50 6:25/M
9 Ed Brainard Campbell OHIO 1729 36 M 2 35-39 19:53.80 6:25/M
10 PHIL HOVANIC Salem OH 2119 53 M ***** 50-54 20:17.80 6:33/M
11 PAUL ROBINETTE Girard OH 2131 31 M 2 30-34 20:22.80 6:34/M
12 MATT LIGGETT Columbiana OH 1998 39 M 3 35-39 20:26.80 6:35/M
13 Sal Wood Struthers OHIO 1982 31 M 3 30-34 20:34.10 6:38/M
14 Joe Winch Salem OH 2117 56 M ***** 55-59 20:41.00 6:40/M
15 Jeff Hertzler Beaver Falls PA 1778 46 M 1 45-49 21:06.80 6:48/M
16 Dean Custer Alliance OHIO 1747 55 M ***** 55-59 21:10.20 6:50/M
17 Terry Kenney Leetonia OHIO 1800 53 M ***** 50-54 21:22.90 6:54/M
18 Anna Baltputnis North Canton OHIO 1713 27 F ***** 25-29 21:24.50 6:54/M
19 STEVE CLARY Salem OH 2093 54 M ***** 50-54 21:31.80 6:56/M
20 Curt Grimm Industry PA 1772 63 M 1 60-65 22:00.10 7:06/M
21 JIM PATSEY MASURY OH 2133 61 M 2 60-65 22:11.70 7:09/M
22 JC SIEMBIDA Salem OH 2100 35 M 4 35-39 22:22.20 7:13/M
23 TONY PODOLSKY Beloit OH 2076 61 M 3 60-65 22:33.00 7:16/M
24 TOM WATLINS New Waterford OH 2088 45 M 2 45-49 22:38.20 7:18/M
25 Jared Ankerman Poland OHIO 1703 20 M 2 20-24 22:40.00 7:19/M
26 BOB GEOKER LEAVITTVILLE OH 2106 55 M 1 55-59 22:45.00 7:20/M
27 LAINA WELDON Georgetown PA 2096 19 F ***** 15-19 22:55.80 7:24/M
28 Steve Burbick Columbiana OHIO 1735 55 M 2 55-59 22:56.20 7:24/M
29 Larry Koval Warren OH 2089 64 M 4 60-65 23:04.30 7:26/M
30 GARRETT GEIGER New Springfield OH 1988 8 M 1 1-14 23:06.00 7:27/M
31 SHAWN GEIGER New Springfield OH 1987 40 M 1 40-44 23:09.10 7:28/M
32 Kristen Kelosky Fombell PA 1799 45 F ***** 45-49 23:09.10 7:28/M
33 Lou Alaksin New Galilee PA 1701 71 M 1 66-99 23:10.40 7:28/M
34 Taylor Campbell Columbiana OHIO 1738 16 M 2 15-19 23:18.20 7:31/M
35 TONY MORELLI Homeworth OH 2145 47 M 3 45-49 23:20.40 7:32/M
36 JONAH MARTIN Hookstown PA 2097 13 M 2 1-14 23:23.30 7:33/M
37 Jared Lyder Lisbon OHIO 1914 17 M 3 15-19 23:24.70 7:33/M
38 GIANNA STANICH Youngstown OH 2125 9 F 1 1-14 23:26.50 7:34/M
39 Harry Green Aliquippa PA 1770 65 M 5 60-65 23:27.60 7:34/M
40 Allison Jeric Salem OHIO 1792 31 F 1 30-34 23:32.90 7:35/M
41 Rick Hart Columbiana OHIO 1775 56 M 3 55-59 23:37.10 7:37/M
42 GARY COLEMAN Canfield OH 2075 39 M 5 35-39 23:44.50 7:39/M
43 KEITH GILMER NEW CUMBERLAND WV 2099 47 M 4 45-49 23:48.10 7:41/M
44 Bruce Edgell East Liverpool OHI 1757 58 M 4 55-59 23:50.20 7:41/M
45 Daniel Bailey Youngstown OHIO 1710 34 M 4 30-34 23:56.00 7:43/M
46 Cindy Grimm Industry PA 1771 60 F ***** 60-65 23:56.50 7:43/M
47 Jeff Baco Youngstown OHIO 1706 50 M 1 50-54 23:56.60 7:43/M
48 MARK ESCHENFELDER Beaver PA 2122 56 M 5 55-59 23:57.40 7:44/M
49 Mandy Ward Boardman OHIO 1974 32 F 2 30-34 24:01.10 7:45/M
50 Alyson Zimbardi Columbiana OHIO 1984 33 F 3 30-34 24:08.90 7:47/M
51 Jenna Jacobson Poland OHIO 1788 11 F 2 1-14 24:15.20 7:49/M
52 Eric Buckingham Columbiana OHIO 1732 38 M 6 35-39 24:17.00 7:50/M
53 John Antinossi Ellwood PA 1705 68 M 2 66-99 24:17.80 7:50/M
54 Jen Latell Boardman OH 2150 34 F 4 30-34 24:18.50 7:50/M
55 Meredith Deichler Columbiana OHIO 1750 30 F 5 30-34 24:31.20 7:55/M
56 Candice Zeisler Salem OHIO 1983 40 F ***** 40-44 24:51.40 8:01/M
57 Tom Bomberger Salem OHIO 1725 64 M 6 60-65 24:58.50 8:03/M
58 TED THEODORE Canfield OH 2128 49 M 5 45-49 25:01.50 8:04/M
59 REBECCA MILLER Lisbon OH 2140 29 F 1 25-29 25:03.50 8:05/M
60 Frank Tarantine Youngstown OH 2132 53 M 2 50-54 25:09.90 8:07/M
61 Butch Seevers East Liverpool OHI 1953 52 M 3 50-54 25:17.60 8:09/M
62 Chris Dailey Leetonia OHIO 1748 39 M 7 35-39 25:18.80 8:10/M
63 Dave Harris Columbiana OHIO 1774 37 M 8 35-39 25:22.70 8:11/M
64 PAUL CHAMPNEY Negley OH 2101 0 M 1 0- 0 25:26.50 8:12/M
65 Melissa LaMagna Canfield OHIO 1907 40 F ***** 40-44 25:29.10 8:13/M
66 Robert Knapp Wadsworth OHIO 1904 64 M 7 60-65 25:31.20 8:14/M
67 Liz James Hanoverton OHIO 1789 20 F 1 20-24 25:44.80 8:18/M
68 MATT MORELLI 2146 15 M 4 15-19 25:50.90 8:20/M
69 Kelly Paxson Salem OHIO 1932 30 F 6 30-34 25:51.90 8:20/M
70 Christine Prestopine New Castle PA 1941 41 F 1 40-44 25:53.50 8:21/M
71 Joshua Showalter Warren OHIO 1957 25 M 1 25-29 25:54.50 8:21/M
72 MARK KAJALA Hubbard OH 2123 40 M 2 40-44 26:08.00 8:26/M
73 Amanda Fire Girard OH 2130 29 F 2 25-29 26:08.60 8:26/M
74 Brooke Rozeski Columbiana OHIO 1943 30 F 7 30-34 26:08.90 8:26/M
75 Paul Bissell Columbiana OHIO 1721 63 M 8 60-65 26:13.10 8:27/M
76 Debbie Seevers East Liverpool OHI 1954 52 F ***** 50-54 26:21.30 8:30/M
77 ZACH CHAMERLAIN Columbiana OH 1995 25 M 2 25-29 26:23.60 8:31/M
78 STEVEN OLENIK Columbiana OH 2098 26 M 3 25-29 26:26.20 8:32/M
79 Kristen Scott Columbiana OHIO 1952 31 F 8 30-34 26:27.70 8:32/M
80 Bruce Jeffries Columbiana OHIO 1791 36 M 9 35-39 26:27.70 8:32/M
81 ANGIE JEFFRIES Columbiana OH 2103 36 F 1 35-39 26:27.80 8:32/M
82 Kenzie Jeric Salem OHIO 1793 11 F 3 1-14 26:38.10 8:35/M
83 Bianca Biondillo Canfield OHIO 1717 21 F 2 20-24 26:40.80 8:36/M
84 Terri Liller Boardman OHIO 1912 32 F 9 30-34 26:42.90 8:37/M
85 FELICIA GORBY Salem OH 2142 34 F 10 30-34 26:48.60 8:39/M
86 Emily Stout Salem OHIO 1961 34 F 11 30-34 27:02.20 8:43/M
87 John Ursu Salem OHIO 1970 53 M 4 50-54 27:16.90 8:48/M
88 JODI BUSSARD Columbiana OH 1989 44 F 2 40-44 27:17.60 8:48/M
89 Brian Keifer Massilon OHIO 1798 38 M 10 35-39 27:26.00 8:51/M
90 CAROLE SPAERER Salem OH 2144 55 F ***** 55-59 27:29.70 8:52/M
91 Keith Ripley Salem OHIO 1942 41 M 3 40-44 27:31.70 8:53/M
92 Ryan Pike Columbiana OHIO 1937 37 M 11 35-39 27:37.00 8:55/M
93 CHRISTY BRAMMER Homeworth OH 2074 29 F 3 25-29 27:41.10 8:56/M
94 Elizabeth Lee Alliance OHIO 1911 25 F 4 25-29 27:43.80 8:56/M
95 Lucy Baer Leetonia OHIO 1708 14 F 4 1-14 27:45.70 8:57/M
96 TIM POWERS Boardman OH 2092 47 M 6 45-49 27:46.00 8:57/M
97 Kathy Schoaf New Castle PA 1946 65 F ***** 60-65 27:46.50 8:57/M
98 Marcus Calhoun II East Liverpool OHI 1736 12 M 3 1-14 28:07.60 9:04/M
99 MARK STARICH Youngstown OH 2126 48 M 7 45-49 28:10.90 9:05/M
100 Tab Bailey Leetonia OHIO 1712 46 M 8 45-49 28:15.80 9:07/M
Total
Place Name City Bib No Age Gend Age Group Time Pace
101 Brett Lyder Lisbon OHIO 1913 48 M 9 45-49 28:18.50 9:08/M
102 VICKI VICKERS Berlin Center OH 2147 39 F 2 35-39 28:23.70 9:09/M
103 HOMER ALTHOUSE Salem OH 2077 42 M 4 40-44 28:33.00 9:13/M
104 ANDREW MOUR Butler PA 2149 45 M 10 45-49 28:33.30 9:13/M
105 Andrea Finkler Streetsboro OHIO 1761 34 F 12 30-34 28:35.90 9:13/M
106 Ashley Wood Struthers OHIO 1981 26 F 5 25-29 28:40.70 9:15/M
107 MARY ESCHENFELDER Beaver PA 2124 17 F 1 15-19 28:49.50 9:18/M
108 REBECCA BURKHAUSER Hermitage PA 2094 40 F 3 40-44 28:49.90 9:18/M
109 TOM KAWECKI Niles OH 2148 57 M 6 55-59 28:50.80 9:18/M
110 Dave Getway Sharpsville PA 1767 45 M 11 45-49 28:51.90 9:18/M
111 Sherree May Ellwood City PA 2127 54 F 1 50-54 28:52.40 9:19/M
112 MICKEY BUCK Columbiana OH 2073 58 F 1 55-59 28:53.10 9:19/M
113 Hans Behnke Boardman OHIO 1715 36 M 12 35-39 28:53.80 9:19/M
114 Dianna Barley Salem OHIO 1714 44 F 4 40-44 28:58.20 9:21/M
115 Abbie Gallagher Lisbon OHIO 1765 15 F 2 15-19 29:05.90 9:23/M
116 MATT THOMPSON Mount Crawford VA 1992 28 M 4 25-29 29:06.40 9:23/M
117 TERRY BROWN New Waterford OH 1990 39 M 13 35-39 29:09.20 9:24/M
118 IAN CHAMBERLAIN Columbiana OH 1994 55 M 7 55-59 29:20.60 9:28/M
119 Eric Carroll Lisbon OHIO 1739 37 M 14 35-39 29:21.30 9:28/M
120 Heather Bishop Salem OHIO 1720 33 F 13 30-34 29:27.40 9:30/M
121 Donald Hyde Warren OHIO 1786 59 M 8 55-59 29:31.70 9:31/M
122 Laurie Camp Salem OHIO 1737 44 F 5 40-44 29:33.80 9:32/M
123 Carol Podratsky Hanoverton OHIO 1938 49 F 1 45-49 29:40.10 9:34/M
124 ERIC STULL Homeworth OH 2105 22 M 3 20-24 29:44.80 9:35/M
125 Lee Ward Boardman OHIO 1972 33 M 5 30-34 29:46.10 9:36/M
126 BRIAN CRAFTON East Liverpool OH 2084 38 M 15 35-39 29:48.10 9:37/M
127 Alexis Chicatelli Massilon OHIO 1741 24 F 3 20-24 29:49.20 9:37/M
128 Benjamin Higginbottham Austintown OHIO 1780 43 M 5 40-44 29:49.40 9:37/M
129 Meredith Edgar-Bailey Youngstown OHIO 1756 34 F 14 30-34 29:51.90 9:38/M
130 KARISSA TRIUGASEE Columbiana OH 1996 10 F 5 1-14 29:55.30 9:39/M
131 Jeff Schoch Salem OHIO 1947 52 M 5 50-54 29:59.10 9:40/M
132 Linda Rust New Springfield OH 1944 51 F 2 50-54 30:03.60 9:42/M
133 Jean Countryman Salem OHIO 1746 62 F 1 60-65 30:04.10 9:42/M
134 PHIL BANTING Enon Valley PA 2104 28 M 5 25-29 30:10.70 9:44/M
135 David King Boardman OHIO 1902 32 M 6 30-34 30:11.80 9:44/M
136 Morgan Hiltbrand Salem OHIO 1782 22 F 4 20-24 30:14.00 9:45/M
137 Sarah Dean Boardman OHIO 1749 22 F 5 20-24 30:16.60 9:46/M
138 ANNE LIES HAGUE 2078 47 F 2 45-49 30:29.80 9:50/M
139 David Jacobson Poland OHIO 1787 46 M 12 45-49 30:37.90 9:53/M
140 Jodi Baer Leetonia OHIO 1707 37 F 3 35-39 30:39.40 9:53/M
141 PAUL AUSTIN Columbiana OH 2116 70 M 3 66-99 31:15.80 10:05/M
142 Nicole Kramer Salem OHIO 1906 28 F 6 25-29 31:16.70 10:05/M
143 Jennifer Lynch Rogers OHIO 1916 27 F 7 25-29 31:41.70 10:13/M
144 Holly Higginbottham Austintown OHIO 1781 39 F 4 35-39 31:46.10 10:15/M
145 Heather Milligan Boardman OHIO 1923 29 F 8 25-29 31:53.20 10:17/M
146 Christine Sawicki Boardman OHIO 1945 32 F 15 30-34 31:56.70 10:18/M
147 CHARLIE VANHORN Columbiana OH 2120 60 M 9 60-65 32:15.20 10:24/M
148 Dominique Biondillo Canfield OHIO 1718 19 F 3 15-19 32:17.00 10:25/M
149 Linda Ankerman Poland OHIO 1704 47 F 3 45-49 32:28.00 10:28/M
150 Teddy Zmuda Austintown OHIO 1986 32 M 7 30-34 32:38.50 10:32/M
151 Michelle Pascale Youngstown OHIO 1931 43 F 6 40-44 32:45.90 10:34/M
152 Jane Buckingham Columbiana OHIO 1733 35 F 5 35-39 32:52.30 10:36/M
153 Ethan Stout Salem OHIO 1962 7 M 4 1-14 32:52.80 10:36/M
154 Tadd Stout Salem OHIO 1963 37 M 16 35-39 32:53.40 10:36/M
155 Anne Dillon Youngstown OHIO 1751 46 F 4 45-49 32:58.90 10:38/M
156 Peter Winkler Franklin PA 1980 59 M 9 55-59 33:04.40 10:40/M
157 Linda Gibson Salem OHIO 1768 40 F 7 40-44 33:07.20 10:41/M
158 Amy Police Canton OHIO 1939 24 F 6 20-24 33:11.60 10:42/M
159 Myrande Diroff Boardman OHIO 1752 34 F 16 30-34 33:12.60 10:43/M
160 Cathy Widener Youngstown OHIO 1976 35 F 6 35-39 33:30.30 10:48/M
161 CAROL BAILLIE Salem OH 2134 58 F 2 55-59 33:31.60 10:49/M
162 Lyndsey Ward Lisbon OHIO 1973 21 F 7 20-24 34:05.00 11:00/M
163 Jill Thompson Leetonia OHIO 1967 49 F 5 45-49 34:12.60 11:02/M
164 Emma Bailey Leetonia OHIO 1711 13 F 6 1-14 34:22.20 11:05/M
165 Holly Baird New Cumberland WV 2154 30 F 17 30-34 34:31.30 11:08/M
166 Kayla Bowyer Rogers OHIO 1728 14 F 7 1-14 34:38.90 11:10/M
167 Gina Biondillo Canfield OHIO 1719 49 F 6 45-49 34:48.40 11:14/M
168 Kristen Thompson Lexington KY 1968 27 F 9 25-29 35:36.10 11:29/M
169 Jennifer Bugno Boardman OHIO 1734 34 F 18 30-34 35:45.10 11:32/M
170 Jodi Haylett New Middletown OHI 1776 46 F 7 45-49 35:49.40 11:33/M
171 Nikki Cooper Wampum PA 1744 36 F 7 35-39 36:09.60 11:40/M
172 Cathy Hugli Lake Milton OHIO 1785 54 F 3 50-54 36:51.50 11:53/M
173 Kathy Perry Pulaski PA 1934 47 F 8 45-49 37:10.40 11:59/M
174 SARA WILSON North Canton OH 2083 35 F 8 35-39 37:18.80 12:02/M
175 ALLISON KYLE Columbiana OH 1997 11 F 8 1-14 37:19.60 12:02/M
176 CHLOE SMITH Columbiana OH 2000 11 F 9 1-14 37:19.60 12:02/M
177 Cristin Manson North Canton OHIO 1918 30 F 19 30-34 37:25.60 12:04/M
178 SUSAN MAYS Warren OH 2079 60 F 2 60-65 37:57.10 12:15/M
179 Kaitlin Schoch Salem OHIO 1948 23 F 8 20-24 38:03.80 12:16/M
180 Carmela Schuster Boardman OHIO 1951 48 F 9 45-49 38:04.00 12:17/M
181 Shirley Brinker Salem OHIO 1731 31 F 20 30-34 38:07.00 12:18/M
182 CATHY GRAFTON EAST LIVERPOOL OH 2082 40 F 8 40-44 38:09.00 12:18/M
183 ROWAN BRINKER Salem OH 2118 8 M 5 1-14 38:11.10 12:19/M
184 KRISTI ANNONS Kent OH 2138 31 F 21 30-34 38:24.80 12:23/M
185 Grant Thompson Lexington KY 1966 28 M 6 25-29 38:33.00 12:26/M
186 Gary Blythe Lisbon OHIO 1723 65 M 10 60-65 38:42.30 12:29/M
187 Brenda Thomas Hammondsville OHIO 1964 50 F 4 50-54 38:46.50 12:30/M
188 Amanda Lynch Boardman OHIO 1915 25 F 10 25-29 38:48.00 12:31/M
189 Melissa Fortune McDonald OHIO 1763 27 F 11 25-29 38:55.40 12:33/M
190 DENISE VITKO Columbiana OH 1993 56 F 3 55-59 39:08.00 12:37/M
191 Walter Bielski Jr Youngstown OHIO 1716 64 M 11 60-65 39:12.60 12:39/M
192 HADDES DEMO Leetonia OH 2143 13 F 10 1-14 39:39.30 12:47/M
193 Erin Newburn Lisbon OHIO 1929 30 F 22 30-34 40:11.40 12:58/M
194 Shawnna Moore Austintown OHIO 1924 34 F 23 30-34 40:11.40 12:58/M
195 Abigail Johnston Salem OHIO 1794 33 F 24 30-34 40:13.00 12:58/M
196 Rob Joy Columbiana OHIO 1795 56 M 10 55-59 40:56.10 13:12/M
197 Jacob Sevek Columbiana OHIO 1956 31 M 8 30-34 40:58.60 13:13/M
198 CHERYL MISS Columbiana OH 2135 0 F 1 0- 0 41:05.00 13:15/M
199 Sheri Lamoncha Leetonia OHIO 1910 54 F 5 50-54 41:07.20 13:16/M
200 SARAH BACON Columbiana OH 2090 32 F 25 30-34 41:37.50 13:25/M
Total
Place Name City Bib No Age Gend Age Group Time Pace
201 Mary Knapp Wadsworth OHIO 1903 61 F 3 60-65 43:57.50 14:11/M
202 DON GESAWAN Fayetteville NC 2072 50 M 6 50-54 44:05.30 14:13/M
203 A PRESTON Leetonia OH 1991 12 M 6 1-14 44:05.40 14:13/M
204 AMANDA BELLVILLE Negley OH 2080 30 F 26 30-34 44:18.60 14:17/M
205 Cooper Hertzler Beaver Falls PA 1777 13 M 7 1-14 44:44.90 14:26/M
206 Robin Hertzler Beaver Falls PA 1779 46 F 10 45-49 44:45.40 14:26/M
207 N.E. NILSSON Columbiana OH 2151 64 M 12 60-65 45:26.50 14:39/M
208 Donna Finch New Waterford OHIO 1759 12 F 11 1-14 46:18.40 14:56/M
209 JULIE BURT Columbiana OH 2155 33 F 27 30-34 46:28.70 14:59/M
210 KEVIN FINCH New Waterford OH 2091 43 M 6 40-44 46:35.10 15:02/M
211 Tami James Hanoverton OHIO 1790 51 F 6 50-54 47:11.30 15:13/M
212 Sara Wilms Columbiana OHIO 1978 22 F 9 20-24 48:08.40 15:32/M
213 Abbie Morrow Poland OHIO 1925 42 F 9 40-44 48:34.00 15:40/M
214 Jennifer Vanaugh New Springfield OH 1971 38 F 9 35-39 48:34.70 15:40/M
215 SARAH BLASIER Massillon OH 2087 24 F 10 20-24 48:43.90 15:43/M
216 ALLISON COSTA Waynesburg OH 2085 31 F 28 30-34 48:46.90 15:44/M
217 STEVE LENGEL HERMITAGE PA 2095 54 M 7 50-54 48:56.90 15:47/M
218 BARB VANHORN Columbiana OH 2121 60 F 4 60-65 49:02.10 15:49/M
219 Debby Blankenship Salem OHIO 1722 57 F 4 55-59 49:09.30 15:51/M
220 Jayne Gallagher Lisbon OHIO 1766 50 F 7 50-54 49:09.40 15:51/M
221 MICHELLE HAYES Massillon OH 2086 29 F 12 25-29 49:18.80 15:54/M
222 Becci Wilms Columbiana OHIO 1977 16 F 4 15-19 49:38.30 16:01/M
223 Charmaine Lamoncha Columbiana OHIO 1908 60 F 5 60-65 49:41.70 16:02/M
224 Jenn Pike Columbiana OHIO 1936 29 F 13 25-29 49:53.00 16:05/M
225 Jill Horvath Medina OHIO 1784 52 F 8 50-54 50:02.20 16:08/M
226 Kathy Mennell Medina OHIO 1922 47 F 11 45-49 50:02.50 16:08/M
227 Jenny Peacock Medina OHIO 1933 42 F 10 40-44 50:03.20 16:09/M
228 Donna Meinke Medina OHIO 1921 65 F 6 60-65 50:03.60 16:09/M
229 Evelyn Kerrigan Columbiana OHIO 1901 58 F 5 55-59 50:32.00 16:18/M
230 Michael Stapleton Wadsworth OHIO 1959 60 M 13 60-65 51:06.30 16:29/M
231 Allyson Smoot Boardman OHIO 1958 22 F 11 20-24 52:30.60 16:56/M
232 Mo Petan Salem OHIO 1935 64 F 7 60-65 52:30.70 16:56/M
233 Heather Mullins Poland OHIO 1927 33 F 29 30-34 53:55.20 17:24/M
234 Krista Gailey Austintown OHIO 1764 22 F 12 20-24 53:56.10 17:24/M
235 Cindy Mosley Youngstown OHIO 1926 58 F 6 55-59 54:04.50 17:26/M
236 Christina Zmuda Youngstown OHIO 1985 28 F 14 25-29 54:56.70 17:43/M
237 Alicia Cope Leetonia OHIO 1745 28 F 15 25-29 54:57.00 17:44/M
238 Brenda Goughenour East Palestine OHI 1769 52 F 9 50-54 55:00.80 17:45/M
239 Regina Conley East Liverpool OHI 1743 65 F 8 60-65 55:01.40 17:45/M
240 Colly Alexander New Middletown OHI 1702 0 F 2 0- 0 55:47.90 18:00/M
241 Joanne Kaput Cuyahoga Falls OHI 1796 34 F 30 30-34 56:17.30 18:09/M
242 JARED WILLIAMS Wadsworth OH 2152 24 M 4 20-24 56:17.40 18:09/M
243 Cassie Brenn Cuyahoga Falls OHI 1730 25 F 16 25-29 56:45.40 18:18/M
244 Keith Durjava Akron OHIO 1755 23 M 5 20-24 56:45.90 18:18/M
245 Chelsea Kay Akron OHIO 1797 24 F 13 20-24 56:46.70 18:19/M
246 MARCIA SCHERER Akron OH 2153 44 F 11 40-44 56:47.00 18:19/M
247 Sally Murray Lisbon OHIO 1928 58 F 7 55-59 57:02.50 18:24/M
248 Melissa Farley Columbiana OHIO 1758 31 F 31 30-34 58:32.90 18:53/M
249 Tammy Floor Columbiana OHIO 1762 29 F 17 25-29 58:34.20 18:54/M
250 MORGANN BROWNLIE Columbiana OH 2081 10 F 12 1-14 58:34.60 18:54/M
251 CAROL LATSHAW Warren OH 2113 41 F 12 40-44 58:37.40 18:55/M
252 Amanda Bowker Columbiana OHIO 1727 32 F 32 30-34 58:41.30 18:56/M
253 Daniel Sell Columbiana OHIO 1955 31 M 9 30-34 58:44.20 18:57/M
254 Angella Schulte Columbiana OHIO 1949 26 F 18 25-29 58:44.60 18:57/M
255 Teresa Werner Leetonia OHIO 1975 51 F 10 50-54 58:45.10 18:57/M