BUCKEYE XC MEET JR H GIRLS
Overall Finish List
August 25, 2020
Results By Miles of Smiles Timing Services smileymiles.com
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Trinity Lewis BUCKEYE LOCAL 828 8 F 14:09.39 7:05/M
2 Abigail Dennis INDIAN CREEK 965 7 F 14:28.39 7:14/M
3 Delana Jenkins BARNESVILLE 883 8 F 14:49.58 7:25/M
4 Mallory Brake RIVER 950 7 F 14:49.98 7:25/M
5 Karis Oliver MARTINS FERRY 782 8 F 14:53.57 7:27/M
6 Faith Moore UNION LOCAL 901 8 F 14:55.89 7:28/M
7 Taylor Moss STEUBENVILLE 762 8 F 15:02.42 7:31/M
8 Mary Rohde S CATHOLIC CENTRAL 853 7 F 15:23.62 7:42/M
9 Luciana Pietro INDIAN CREEK 964 8 F 15:48.32 7:54/M
10 Aubree Dugan STEUBENVILLE 764 8 F 15:53.13 7:57/M
11 Maisy Symington S CATHOLIC CENTRAL 854 8 F 15:54.68 7:57/M
12 Lydia Fuchs BARNESVILLE 882 7 F 15:56.32 7:58/M
13 Cady Weber SHADYSIDE 836 8 F 16:10.53 8:05/M
14 Grace Starr BARNESVILLE 886 8 F 16:37.60 8:19/M
15 Maggie Milliken UNION LOCAL 899 7 F 16:47.10 8:24/M
16 Kinsey Tucker STEUBENVILLE 759 8 F 16:52.12 8:26/M
17 Kane Flanagan ST CLAIRSVILLE 729 7 F 17:03.34 8:32/M
18 Isabella Yeager ST CLAIRSVILLE 731 8 F 17:08.62 8:34/M
19 Cori King UNION LOCAL 900 8 F 17:09.25 8:35/M
20 Sarah Ostovich STEUBENVILLE 760 8 F 17:18.44 8:39/M
21 Audree Henry STEUBENVILLE 763 8 F 17:25.12 8:43/M
22 Ella Nugent BARNESVILLE 885 7 F 17:51.16 8:56/M
23 Brooklyn Freshwater BARNESVILLE 879 7 F 17:55.87 8:58/M
24 Brooke Smith MARTINS FERRY 783 8 F 18:20.35 9:10/M
25 Alexa Druzin ST CLAIRSVILLE 728 8 F 18:29.28 9:15/M
26 Savannah Kanyuch BELLAIRE 943 7 F 18:30.85 9:15/M
27 Tailor Freshwater BARNESVILLE 880 8 F 18:32.85 9:16/M
28 Taylor Singer UNION LOCAL 902 8 F 18:36.35 9:18/M
29 Angel Toohey MARTINS FERRY 780 7 F 19:14.85 9:37/M
30 Allison Jerrell BUCKEYE LOCAL 827 8 F 19:22.32 9:41/M
31 Sadie Carpino MARTINS FERRY 795 7 F 19:25.71 9:43/M
32 Marie Blacker BARNESVILLE 967 7 F 19:30.81 9:45/M
33 Zoey Fritter BARNESVILLE 881 8 F 19:32.84 9:46/M
34 Lilly Fleming BELLAIRE 942 8 F 19:50.34 9:55/M
35 Addison Moore BARNESVILLE 884 8 F 19:52.82 9:56/M
36 Tegan Corbett BELLAIRE 941 7 F 19:57.50 9:59/M
37 Luci Banks ST CLAIRSVILLE 726 8 F 20:20.55 10:10/M
38 Marley Strawn BARNESVILLE 887 8 F 20:46.83 10:23/M
39 Isabella Russell BUCKEYE LOCAL 829 7 F 21:46.79 10:53/M
40 Kadee Mulvey MARTINS FERRY 779 7 F 22:57.20 11:29/M
41 Paige Campbell BELLAIRE 940 7 F 23:00.19 11:30/M
42 Aubrey Dias ST CLAIRSVILLE 727 8 F 24:06.28 12:03/M
43 Kaylynn Wendel MARTINS FERRY 781 7 F 25:40.82 12:50/M
44 Samantha Jarrett ST CLAIRSVILLE 730 7 F 28:35.10 14:18/M