BALD EAGLE XC MEET A GIRLS
GIRLS
Overall Finish List
October 03, 2020
Results By Miles of Smiles Timing Services
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Corinn Brewer GREENSBURG C CATHOL 174 11 F 18:58.56 6:07/M
2 Cyd Kennard WINCHESTER THURSTON 858 10 F 20:05.83 6:29/M
3 Maya Poziviak SERRA CATHOLIC 833 12 F 20:11.85 6:31/M
4 Lydia Valeriano NORTHGATE 198 11 F 20:19.53 6:33/M
5 Grace Baldauff NORTHGATE 196 10 F 20:46.52 6:42/M
6 Abigail Patterson WINCHESTER THURSTON 865 10 F 20:59.72 6:46/M
7 Bailey Roberts FREEDOM 170 12 F 21:04.20 6:48/M
8 Ava Dzurenda SERRA CATHOLIC 813 12 F 21:11.88 6:50/M
9 Kennedy Walsh OLSH 667 11 F 21:27.77 6:55/M
10 Malley Aiello OLSH 200 11 F 21:32.62 6:57/M
11 Abby Wertz OLSH 668 10 F 21:39.55 6:59/M
12 Mitra Nourbakhsh WINCHESTER THURSTON 864 11 F 21:48.49 7:02/M
13 Faith Gartley OLSH 224 9 F 21:56.84 7:05/M
14 Abby Aiello OLSH 199 12 F 22:01.73 7:06/M
15 Grace Gasior OLSH 225 10 F 22:07.90 7:08/M
16 Emma Kenneweg OLSH 617 12 F 22:16.58 7:11/M
17 Charis Carroll REDEEMER LUTHERAN 670 12 F 22:22.59 7:13/M
18 Kyleigh Nagy OLSH 633 10 F 22:35.23 7:17/M
19 Mary Sedlak SERRA CATHOLIC 834 10 F 22:40.31 7:19/M
20 Sarah Tujugue BRENTWOOD 157 10 F 22:54.59 7:23/M
21 Alexis Crowley WINCHESTER THURSTON 853 11 F 23:05.31 7:27/M
22 Mia Grisafi OLSH 531 10 F 23:06.54 7:27/M
23 Sarah Glaneman SERRA CATHOLIC 815 10 F 23:09.20 7:28/M
24 Shannon Sauders LAUREL 193 11 F 23:27.59 7:34/M
25 Martha Deng BRENTWOOD 152 11 F 23:30.55 7:35/M
26 Jenna Kohnen LAUREL 191 12 F 23:39.34 7:38/M
27 Maria Cicchino BISHOP CANEVIN 138 9 F 23:44.36 7:39/M
28 Julia Freudenberg WINCHESTER THURSTON 855 9 F 23:48.59 7:41/M
29 Janvier Lamont WINCHESTER THURSTON 861 12 F 24:02.59 7:45/M
30 Katie Lampe WEST GREENE 846 11 F 24:08.33 7:47/M
31 Ava Barker BRENTWOOD 150 11 F 24:09.81 7:47/M
32 Mary Grace Gauntner OLSH 226 9 F 24:16.66 7:50/M
33 Jennifer Novak SERRA CATHOLIC 832 9 F 24:20.33 7:51/M
34 Kate Clarke SERRA CATHOLIC 678 9 F 24:30.92 7:54/M
35 Erin Landis GREENSBURG C CATHOL 176 11 F 24:44.84 7:59/M
36 Hogan Shirnhofer OLSH 651 9 F 24:54.84 8:02/M
37 Emenet Richardson REDEEMER LUTHERAN 673 9 F 25:00.34 8:04/M
38 Kiley Meek WEST GREENE 847 11 F 25:07.10 8:06/M
39 Sarah Collins WEST GREENE 843 11 F 25:26.60 8:12/M
40 Emma Kate Angelo GREENSBURG C CATHOL 171 10 F 25:40.60 8:17/M
41 Abbigail Albright CHARTIERS HOUSTON 160 9 F 25:58.12 8:23/M
42 Bailey Wertz BRENTWOOD 159 12 F 26:01.79 8:24/M
43 Lilly Beer GREENSBURG C CATHOL 172 11 F 26:43.68 8:37/M
44 Kamili Wiley WINCHESTER THURSTON 869 9 F 26:47.34 8:38/M
45 Savanah Abbott BISHOP CANEVIN 135 12 F 27:20.60 8:49/M
46 Ashley Winnor GREENSBURG C CATHOL 181 10 F 27:50.10 8:59/M
47 Aubree Arelt SERRA CATHOLIC 676 11 F 28:38.74 9:14/M
48 Ashmita Rai BRENTWOOD 155 10 F 29:00.32 9:21/M
49 Mary Elizabeth Malandra SERRA CATHOLIC 830 12 F 29:01.95 9:22/M
50 Arianna Cartwright LAUREL 183 11 F 31:03.76 10:01/M
51 Jenna Fabian LAUREL 188 12 F 32:55.12 10:37/M
52 Madysen Meyers GREENSBURG C CATHOL 177 12 F 33:48.45 10:54/M
53 Alexandria Campbell WEST GREENE 841 10 F 33:54.36 10:56/M
54 Danielle Fox WEST GREENE 845 12 F 37:29.63 12:05/M