TWILIGHT RACE
WALKERS
Overall Finish List
December 31, 2020
Results By Miles of Smiles Timing Services http://www.smileymiles.com
Total
Place Name City Bib No Age Gend Age Group Time Pace
1 Donna Stoltz Altoona 5450 60 F 1 Top Fin 22:06.48 11:03/M
2 Michael Boytim Tyrone 403 37 M 1 Top Fin 22:18.23 11:09/M
3 Kim Zimmerman 5459 51 F 1 50-54 24:41.11 12:21/M
4 Don Cade 408 56 M 1 55-59 25:47.80 12:54/M
5 Christopher Love 5434 16 M 1 15-18 26:24.50 13:12/M
6 Ben Love 5432 16 M 2 15-18 26:24.74 13:12/M
7 Lisa Appleby Everett 400 60 F 1 60-64 27:13.49 13:37/M
8 Shelley McCall 5435 58 F 1 55-59 28:20.99 14:10/M
9 Lisa Vaughn 5452 50 F 2 50-54 28:58.78 14:29/M
10 Robert Conte Sr Altoona 413 71 M 1 70-99 29:18.49 14:39/M
11 Amanda Collin Thompson 5451 35 F 1 35-39 30:00.71 15:00/M
12 Brooklyn Lambert Altoona 5427 11 F 1 9-11 30:10.18 15:05/M
13 Lane Cassarly 5463 8 M 1 6- 8 30:12.83 15:06/M
14 Scott Harding Altoona 5419 47 M 1 45-49 30:33.24 15:17/M
15 Elizabeth Heverly Altoona 5420 39 F 2 35-39 31:17.85 15:39/M
16 Paul Vaughn 5453 51 M 1 50-54 31:20.72 15:40/M
17 Sophie Heverly Altoona 5423 8 F 1 6- 8 31:30.49 15:45/M
18 Ella Heverly Altoona 5421 10 F 2 9-11 31:32.23 15:46/M
19 Lori Stimer 5447 46 F 1 45-49 32:16.75 16:08/M
20 Bonnie Smith 5446 74 F 1 70-99 32:33.75 16:17/M
21 Brenda Fix 416 49 F 2 45-49 32:35.49 16:18/M
22 Christine Capone 410 45 F 3 45-49 32:41.75 16:21/M
23 Jude Capone 411 10 M 1 9-11 32:41.75 16:21/M
24 Stephan Fix 417 56 M 2 55-59 33:03.92 16:32/M
25 Pamela Lantz 5428 18 F 1 15-18 33:30.41 16:45/M
26 Patty McGraw 5460 57 F 2 55-59 33:32.64 16:46/M
27 Kevin Sears 5461 56 M 3 55-59 33:32.75 16:46/M
28 Alexander Fix 415 16 M 3 15-18 34:21.88 17:11/M
29 Jaqi Bickel 402 17 F 2 15-18 34:22.50 17:11/M
30 John Gearhart 5411 66 M 1 65-69 34:24.10 17:12/M
31 Jane Gearhart 425 66 F 1 65-69 34:24.25 17:12/M
32 Nancy Bush 404 54 F 3 50-54 35:12.93 17:36/M
33 Kayla Hoppe 5425 36 F 3 35-39 35:32.74 17:46/M
34 Alaina McMullen 5437 36 F 4 35-39 35:32.94 17:46/M
35 Reagan Bush 405 18 F 3 15-18 35:59.21 18:00/M
36 Jason Dunklebarger 169 45 M 2 45-49 36:57.79 18:29/M
37 Mike Stipanovich Cresson 5449 51 M 2 50-54 37:11.21 18:36/M
38 Christa Stipanovich Cresson 5448 44 F 1 40-44 37:11.61 18:36/M
39 Neil Heverly Altoona 5422 39 M 1 35-39 37:16.25 18:38/M
40 Mike Godissant 5414 83 M 2 70-99 37:22.90 18:41/M
41 Beth Love 5433 54 F 4 50-54 37:22.96 18:41/M
42 Mikaela McGraw 5436 23 F 1 19-24 37:50.40 18:55/M
43 Matt Koivisto 5426 30 M 1 30-34 37:51.26 18:56/M
44 Christy Nau Tyrone PA 5468 38 F 5 35-39 38:38.27 19:19/M
45 Jessica Cassarly Hollidaysburg PA 5462 41 F 2 40-44 38:38.27 19:19/M
46 Jonathan Miess 5466 54 M 3 50-54 38:39.25 19:20/M
47 Cole Cassarly 5464 5 M 1 1- 5 38:40.25 19:20/M
48 Kym Hambleton 5418 51 F 5 50-54 38:49.11 19:25/M
49 Tom Hollinger 5424 61 M 1 60-64 38:49.40 19:25/M
50 James Gahagen 424 39 M 2 35-39 39:11.80 19:36/M
51 Declan Gahagan 423 5 M 2 1- 5 39:11.89 19:36/M
52 Spencer Dunkleberry 5415 15 M 4 15-18 39:13.12 19:37/M
53 Jason Dunkleberry 5416 45 M 3 45-49 39:13.26 19:37/M
54 Owen Dunkleberry 5417 10 M 2 9-11 39:13.93 19:37/M
55 Regina Dunkleberry 5469 41 F 3 40-44 39:14.25 19:37/M
56 Sandy Nypaver 5441 54 F 6 50-54 39:16.96 19:38/M
57 Joseph Nypaver 5440 63 M 2 60-64 39:17.78 19:39/M
58 Jessica Genter 5412 59 F 3 55-59 39:17.99 19:39/M
59 Steve Genter 5413 67 M 2 65-69 39:17.99 19:39/M
60 Wendy Reed 5444 50 F 7 50-54 39:26.76 19:43/M
61 Ed Carruthers 412 54 M 4 50-54 39:26.98 19:43/M
62 Caden Frye 420 12 M 1 12-14 39:38.25 19:49/M
63 Teresa Frye 422 53 F 8 50-54 39:42.87 19:51/M
64 Daniel Frye 421 8 M 2 6- 8 39:43.68 19:52/M
65 Jessica Roland 5445 29 F 1 25-29 40:43.48 20:22/M
66 Michele Frederick 419 40 F 4 40-44 42:11.74 21:06/M
67 Jeanne Frederick 418 67 F 2 65-69 42:14.50 21:07/M
68 Avelyn Witt 5457 6 F 2 6- 8 42:29.32 21:15/M
69 Daniel Witt 5458 4 M 3 1- 5 42:31.15 21:16/M
70 Ashley Witt 5456 34 F 1 30-34 42:32.97 21:16/M
71 Justin Wilt 5455 35 M 3 35-39 42:35.61 21:18/M
72 Jen Cacciotti 406 46 F 4 45-49 47:22.17 23:41/M
73 Matt Cacciotti 407 45 M 4 45-49 47:22.31 23:41/M